Користування сайтом

1. Реєстрація на сайті
1.1. Для того, щоб створити персональний кабінет і зареєструватися на Сайті, Вам необхідно заповнити всі обов'язкові поля в реєстраційній формі у відповідному розділі сайту. Реєструючись на Сайті, ви погоджуєтеся надати достовірну і точну інформацію про себе і своїх контактних даних. Якщо надання недостовірної інформації призведе до негативних наслідків для користувача Адміністрація сайту не несе відповідальності за шкоду, заподіяну такими наслідками.

1.2. При реєстрації на Сайті, Ви можете індивідуально вибрати собі логін і пароль для входу в Ваш Персональний кабінет. Таке привласнення логіна і пароля може бути вироблено в тому числі з використанням соціальних мереж. Здійснюючи авторизацію через соціальні мережі Користувач повинен розуміти, що автоматично здійснюючи таку авторизацію надає Адміністрації сайту доступ до відкритих даних на своїй сторінці в соціальній мережі, через яку він авторизуйтесь на сайті.

1.3. Реєструючись на Сайті Ви визнаєте законної оплату товарів і послуг з використанням (підтвердженням) присвоєних Вам логіна і пароля.

1.4. Реєструючись на Сайті Ви визнаєте, що товари і послуги, оплачені з використанням (підтвердженням), присвоєних Вам логіна і пароля є сплаченими Вами.

2. Зобов'язання сторін.
2.1. Користувач зобов'язується уважно ознайомитися з даним Положенням.

2.2. Користувач несе відповідальність за всі дії під його логіном та паролем на Сайті. У разі втрати реєстраційних даних Користувач зобов'язаний повідомити про це Адміністрацію Сайту.

2.3. Користувач зобов'язаний не здійснювати дії, які можуть розглядатися як порушують українського законодавства або норм міжнародного права, в тому числі в сфері інтелектуальної власності, авторських і / або суміжних прав, а також будь-яких дій, які призводять або можуть призвести до порушення нормальної роботи сайту та сервісів сайту.

2.4. Коментарі та інші записи Користувача / Покупця на Сайті не повинні в бути незаконними, шкідливими, загрозливими, наклепницькими, ображати моральність, такими, що порушують авторські права, пропагують ненависть і / або дискримінацію людей за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознаками, які містять образи в адресу конкретних осіб або організацій, а також будь-яким іншим чином порушують чинне законодавство України і загальноприйнятих норм моралі та моральності. Коментарі / Відгуки користувача / Покупця, розміщені на Сайті, не є конфіденційною інформацією і можуть бути використані Адміністрацією Сайту без обмежень в межах, визначених законодавством.

2.5. Адміністрація сайту не несе відповідальності за відвідування і використання Користувачем зовнішніх ресурсів, посилання на які можуть міститися на Сайті.

2.6. Після створення персонального кабінету Користувач зобов'язаний зберігати в таємниці логін і пароль. Користувач самостійно несе відповідальність за недопущення інших осіб до доступу до його Персонального кабінету.

2.7. Адміністрація Сайту має право розміщувати рекламу на Сайті, тому будь-які матеріали та сервіси Сайту або будь-яка їх частина можуть супроводжуватися рекламою.

2.8. Адміністрація сайту може в будь-який час без попереднього повідомлення скасовувати, змінювати, виправляти будь-які помилки або упущення в будь-якому розділі сайту, а також вносити інші зміни в матеріали сайту і розміщеної на ньому інформації про продукцію або ціни (якщо така є), призупиняти або припиняти роботу різних розділів сайту, включаючи доступ до деяких функцій сайту.

2.9. Адміністрація сайту зобов'язується не перешкоджати правомірному використанню Користувачем Сайту.

2.10. Адміністрація сайту може накладати обмеження на певні функції і послуги або обмежувати доступ Користувача до окремих розділів Сайту або до всього Сайту без повідомлення та будь-якої відповідальності зі свого боку.

3. Интеллектуальная собственность

3.1. Вся текстова інформація та графічні зображення, опубліковані на Сайті, є власністю Продавця і його контрагентів. Назви торгових марок, товарних знаків і логотипи, розміщені на Сайті, є власністю їх власників.

3.2. Користувач може переглядати і завантажувати матеріали цього сайту тільки для особистого некомерційного використання, за умови збереження всієї інформації про авторське право та інших відомостей про право власності, що містяться у вихідних матеріалах і будь-яких їхніх копіях. Забороняється змінювати матеріали цього Сайту, а також поширювати або демонструвати їх в будь-якому вигляді або використовувати їх будь-яким іншим чином для суспільних або комерційних цілей. Будь-яке використання цих матеріалів на інших сайтах або в комп'ютерних мережах забороняється.

4. Посилання на інші сайти

4.1. Посилання на інші ресурси (Сайти), які знаходяться на даному сайті, призначені виключно для ознайомлювальних цілей. Адміністрація Сайту не несе ніякої відповідальності за будь-які збитки або втрати, які можуть бути понесені в результаті переходу на Сайти, посилання на які знаходяться на цьому Сайті.

5. Повідомлення

5.1. Всі «листи», «повідомлення» і інші подібні висловлювання відносяться до електронного способу зв'язку (наприклад, по електронній пошті), за умови збереження посилання на повідомлення стороною достовірних доказів того, що повідомлення було відправлено і отримано.

6. Обмеження відповідальності

6.1. Адміністрація сайту ні при яких обставинах не несе відповідальності за будь-які прямі, непрямі, побічні, фактичні або випадкові збитки або випадкові штрафні збитки (включаючи, без будь-яких обмежень, збиток, нанесений в зв'язку з втратою підприємства, які не укладенням договору, неотриманням доходу, даних, інформації або перервою продуктивної діяльності), що виникли в результаті або у зв'язку з використанням або неможливістю використання даного сайту або його змісту; або в зв'язку з цією Угодою користувача, навіть якщо Адміністрація Сайту отримала повідомлення про можливість виникнення такого збитку або порушення.

6.2. Крім умов, обумовлених у цій Угоді користувача, Адміністрація Сайту за жодних обставин не несе відповідальності за будь-які помилки, неточності, упущення або інші недоліки, а також несвоєчасність або недостовірність будь-якої інформації, що міститься на цьому Сайті.

6.3. Адміністрація сайту не несе відповідальності за будь-яку інформацію розміщену користувачами Сайту.

6.4. Викладене вище не впливає на законні права користувачів. Ніякі пункти цієї Угоди користувача і її окремих положень не можуть виключити або обмежити відповідальність Адміністрації сайту за відповідальність, встановлену законом і не може бути обмежена за законом.

7. Вирішення конфліктів і суперечок

7.1. Всі питання і заяви, що стосуються використання цього сайту обробляються уповноваженими співробітниками компанії. Користувач може звернутися до Адміністрації сайту через спеціальні ресурси сайту в розділі «Контакти» заповнивши форму, або скориставшись вікном чату на сайті або звернутися на гарячу лінію за телефоном 0 (800) - 30 - 11 - 30 або (044) - 377 - 71 - 33.

7.2. Якщо Користувач, який вважає, що його / її права і / або інтереси були порушені адміністрацією сайту, може відправити претензію через спеціальні ресурси сайту в розділі «Контакти» заповнивши форму, або скориставшись вікном чату на сайті. Повідомлення повинно бути українською або російською мовою з зазначенням повного юридичного імені (для юридичних осіб) або ім'я, прізвище та по батькові (для фізичних осіб), а також із зазначенням зворотної адреси (поштового та електронного).

7.3. Протягом 10 робочих днів після отримання претензії адміністрація сайту зобов'язується відправити відповідь по суті на електронну адресу відправника, вказаний в листі.

7.4. Адміністрація Сайту не розглядає анонімні скарги або скарги, які не містять правдиву або повну інформацію, визначену в п.3.7.2. цієї Угоди.

7.5. У разі, якщо відправник не задоволений відповіддю, отриманою від адміністрації сайту, або користувач не отримав його в призначений час, процедура повинна бути пройдена заново через поштове листування в порядку, визначеному законодавством України. Для цих цілей використовується юридична адреса Власника Сайту. Також термін відповіді від компанії в письмовій формі становить 20 календарних днів з моменту отримання такого листа.

7.6. У разі невирішеності спору через процедуру, визначену цією Угодою, спір вирішується відповідно до законодавства України.